Kandelaber

Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANDELABER, empirestil, 1900-talets andra hälft, nysilver, för 5 ljus, höjd ca 66 cm

Slitage, en ljusmanschett med buckla

494419

2017-10-21