Carlman skål på fot silverspecial
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 500 SEK
CARLMAN, skål på fot, silver, vriden dekor, spår av invändig förgyllning, stämplad Carlman Stockholm 1915, höjd ca 22, diameter ca 25 cm, vikt ca 906 g
Sliten invändig förgyllning, undersida med gravyr
494420
2017-11-04