Sybord Nordiska kompaniet
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAMARBETSBORD, 1900-talets första hälft, jugend, Nordiska kompaniet, 3 lådor i sargen, uppfällbar skiva, draghandtag i mässing, invändigt med låd och fackinredning, skyltmätkt, höjd ca 72, 45x65 cm, nyckel finns
Bruksslitage och märken, en lådknopp emd skada
494428
2017-10-21