Sybord Nordiska kompaniet

Sybord Nordiska kompaniet
Sybord Nordiska kompaniet
Sybord Nordiska kompaniet
Sybord Nordiska kompaniet
Sybord Nordiska kompaniet
Sybord Nordiska kompaniet
Sybord Nordiska kompaniet
Sybord Nordiska kompaniet

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMARBETSBORD, 1900-talets första hälft, jugend, Nordiska kompaniet, 3 lådor i sargen, uppfällbar skiva, draghandtag i mässing, invändigt med låd och fackinredning, skyltmätkt, höjd ca 72, 45x65 cm, nyckel finns

Bruksslitage och märken, en lådknopp emd skada

494428

2017-10-21