Bouillottelampa

Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LAMPE A BOUILLETTE, för två ljus, 1800-tal, empirstil, förgylld brons med skärm i plått, total höjd ca 69 cm

Slitage

494442

2017-10-21