Bouillottelampa

Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa
Bouillottelampa

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LAMPE A BOUILLETTE, 1800-tal, empierstil för två ljus, förgylld brons, höj- och sänkbar svart plåtskärm, höjd 77 cm

Borrad för el, skärm med skador

494443

2017-10-21