Birgitta Westberg blandteknik

Birgitta Westberg blandteknik
Birgitta Westberg blandteknik
Birgitta Westberg blandteknik
Birgitta Westberg blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIRGITTA WESTBERG (född 1941): Komposition, signerad och daterad -64, blandteknik, ca 12x49 cm

494458

2017-10-21