Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KANDELABRAR, senempirestil, 18/1900-tal, förgylld och mörkpatinerad brons, för 4 ljus, höjd ca 52 cm
Slitage
494459
2017-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här