Skrivbord samt karmstol

Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol
Skrivbord samt karmstol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, KARMSTOL, jugend, 1920-tal, mahogny, intarsia med facklor, dörrar med bakomvarande schatull, höjd ca 77, 150x80 cm

Bruksslitage, ställvis blekning

494464

2017-10-21