Salongsbord jugend

Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend
Salongsbord jugend

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, jugend, 1920-tal, mahogny, intarsia med fackla, skiva med överliggande glasskiva, höjd ca 73, diameter 91 cm

Visst slitage, fanérbortfall

494468

2017-10-21