Bricka porslin Kina

Bricka porslin Kina
Bricka porslin Kina
Bricka porslin Kina
Bricka porslin Kina
Bricka porslin Kina
Bricka porslin Kina
Bricka porslin Kina
Bricka porslin Kina
Bricka porslin Kina
Bricka porslin Kina

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKA, porslin, Kina, tidigt 1900-tal, dekor med växter, fågel samt kalligrafi, ca 23x17 cm

Dekoren med slitage

494471

2017-10-25