Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TORSTEN THUNBERG (född 1921) "Klippa och vegetation", signerad, på spännramen daterad 1970, olja på duk. ca 54 x 66 cm.
494485
2017-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här