Torsten Thunberg

Torsten Thunberg
Torsten Thunberg
Torsten Thunberg
Torsten Thunberg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORSTEN THUNBERG (född 1921) "Klippa och vegetation", signerad, på spännramen daterad 1970, olja på duk. ca 54 x 66 cm.

494485

2017-10-21