Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL MAGNUS (född 1943): "Elegi", signerad och daterad Carl Magnus 84, olja på duk uppfäst på träpannå, ca 65x170 cm
Kantskador, repo
494491
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här