Carl Magnus olja Konkret konst

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MAGNUS (född 1943): "Elegi", signerad och daterad Carl Magnus 84, olja på duk uppfäst på träpannå, ca 65x170 cm

Kantskador, repo

494491

2017-11-30