Koppar 7 st, skål och ask Kina 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPAR, 7 st, SKÅL, ASK FÖR SIGILLPASTA, porslin, Kina, 1700-tal, olika dekorer i underglasyrblått, diameter ca 6-10 cm

Smärre nagg, en kopp med spricka

494492

2017-10-25