Carl Magnus Konkret konst

Carl Magnus Konkret konst
Carl Magnus Konkret konst
Carl Magnus Konkret konst
Carl Magnus Konkret konst

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL MAGNUS (född 1943): Utan titel, olja på duk uppfäst på träpannå, ca 109x128 cm

Smärre kantskador/slitage

494493

2017-11-30