Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
HENRY EARP (England, 1831-1914), Engelskt landskap med hästdragen vagn, signerad H Earp Sen, ca 25,5x31 cm
Viss krackelyr
494501
2017-10-21