Henry I Earp troligen

Henry I Earp troligen
Henry I Earp troligen
Henry I Earp troligen
Henry I Earp troligen
Henry I Earp troligen
Henry I Earp troligen

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

HENRY EARP (England, 1831-1914), Engelskt landskap med hästdragen vagn, signerad H Earp Sen, ca 25,5x31 cm

Viss krackelyr

494501

2017-10-21