Herma n Hägg oljemålning

Herma n Hägg oljemålning
Herma n Hägg oljemålning
Herma n Hägg oljemålning
Herma n Hägg oljemålning
Herma n Hägg oljemålning
Herma n Hägg oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMAN HÄGG (1884-1966), motiv med Stockholms stadshus, signerad och daterad 1956, olja på duk, ca 32 x 40 cm.

494504

2017-10-21