Carl Magnus triptyk Konkret konst

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MAGNUS (född 1943): Komposition - triptyk, signerad och daterad Carl Magnus 83-84, olja på duk uppfäst på träpannå, ca 72x76, 72x76 samt 76x82 cm

Ytrepor

494514

2017-11-30