Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MAGNUS (född 1943): Komposition - triptyk, signerad och daterad Carl Magnus 83-84, olja på duk uppfäst på träpannå, ca 72x76, 72x76 samt 76x82 cm
Ytrepor
494514
2017-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här