Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYBORD, 1800-talets andra hälft, fanerat i valnöt, rikt skuplterad pelarfot, med inredning, bordsskiva med intarsia, höjd ca 71, 40x40 cm, nyckel medföljer
Smärre fanerskador
494529
2017-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här