Siebe Hansma

Siebe Hansma
Siebe Hansma
Siebe Hansma
Siebe Hansma
Siebe Hansma
Siebe Hansma

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIEBE HANSMA (Nederländerna, född 1949): Vinge, signerad och daterad på etikett 1977, 1/3, väggobjekt, trä, 96x30 cm

Repor, skador

494539

2017-12-01