Ateljé Lyktan Studio Åhus

Ateljé Lyktan Studio Åhus
Ateljé Lyktan Studio Åhus
Ateljé Lyktan Studio Åhus
Ateljé Lyktan Studio Åhus
Ateljé Lyktan Studio Åhus
Ateljé Lyktan Studio Åhus

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATELJÉ LYKTAN, bordsarmaturer, 1 par, glas samt mässing, Studio Åhus, 1980-tal, signerade "Studio Åhus Sweden 1981", med originalskärmar, total höjd ca 61 cm

494543

2017-10-21