Siebe Hansma

Siebe Hansma
Siebe Hansma
Siebe Hansma
Siebe Hansma
Siebe Hansma
Siebe Hansma
Siebe Hansma
Siebe Hansma

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIEBE HANSMA (Nederländerna, född 1949): Utan titel - 2 delar, signerade och daterade på etikett 1978, 1/2 samt 2/2, väggobjekt, trä, 108x12 resp 120x12 cm

Skador, repor

494545

2017-12-01