Roland Svensson Utskärsbodar

Roland Svensson Utskärsbodar
Roland Svensson Utskärsbodar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsbodar", signerad och numrerad Roland S, numrerad HC XXI/XXX, färglitografi, bildmått ca 27x42 cm

494573

2017-10-21