Design Bertil Vallien Kosta Boda

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur, polykrom dekor med insmält objekt, signerad Kosta Boda Atelier -91 B.Vallien 801017/1000, skulpturens höjd ca 16,5 cm, höjd inkl sockel ca 22 cm

Mindre repor

494600

2017-10-21