Matgrupp fårskinn
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1950-tal, teak, 4 stolar klädda i fårskinn, bord med två utdragsskivor, höjd bord ca 74, 120-200x80, sitthöjd stolar ca 45 cm
Stolar nyklädda med minimalt slitage, bordet med visst slitage
494602
2017-10-21