Matgrupp fårskinn

Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn
Matgrupp fårskinn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1950-tal, teak, 4 stolar klädda i fårskinn, bord med två utdragsskivor, höjd bord ca 74, 120-200x80, sitthöjd stolar ca 45 cm

Stolar nyklädda med minimalt slitage, bordet med visst slitage

494602

2017-10-21