Matstolar fårskinn
Valmis
2017-10-21
494603
| Korkein tarjous | 10 000 SEK |
| Arviointi | 13 000 SEK |
MATSTOLAR, fårskinn och teak, 6 st, Danmark, 1950-tal, sitthöjd ca 46 cm
Minimalt slitage, nyklädda i fårskinn