Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IRÉNÉE ROCHARD (1906-1984): Atlet, signatur på stensockel, 1900-talets andra hälft, patinerad metall, höjd ca 31, längd 59,5 cm
Sockel med nagg och repor
494612
2017-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här