Rochard skulptur Sport och affischkonst

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

IRÉNÉE ROCHARD (1906-1984): Atlet, signatur på stensockel, 1900-talets andra hälft, patinerad metall, höjd ca 31, längd 59,5 cm

Sockel med nagg och repor

494612

2017-11-21