Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOR-STOCKHOLMS VILLASTÄDER I ord och bild, redaktör Fredrik Ström, Åhlén&Åkerlund Stockholms 1942
Slitage och omslag med skador
494627
2017-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här