Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
STOR-STOCKHOLMS VILLASTÄDER I ord och bild, redaktör Fredrik Ström, Åhlén&Åkerlund Stockholms 1942
Zustandsbeschreibung
Slitage och omslag med skador
494627
2017-10-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner