Stor Stockholms villastäder

Stor Stockholms villastäder
Stor Stockholms villastäder
Stor Stockholms villastäder
Stor Stockholms villastäder

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

STOR-STOCKHOLMS VILLASTÄDER I ord och bild, redaktör Fredrik Ström, Åhlén&Åkerlund Stockholms 1942

Zustandsbeschreibung

Slitage och omslag med skador

494627

2017-10-21