Matbord Nordiska Kompaniet

Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet
Matbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NORDISKA KOMPANIET, matbord, 1930/40-tal, fanérat i ek, barockstil, sarg med skuren dekor, skyltmärkt, höjd 74, 120x120 cm

Bruksslitage

494644

2017-10-23