Hurts för industri

Hurts för industri
Hurts för industri
Hurts för industri
Hurts för industri
Hurts för industri
Hurts för industri
Hurts för industri
Hurts för industri
Hurts för industri
Hurts för industri

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HURTS, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift Danmark, för industri, på hjul, höjd ca 122, 51x36 cm

Delvis senare bemålad, smärre ytskador

494648

2017-10-23