Bänkar 1960-tal

Bänkar 1960-tal
Bänkar 1960-tal
Bänkar 1960-tal
Bänkar 1960-tal
Bänkar 1960-tal
Bänkar 1960-tal
Bänkar 1960-tal
Bänkar 1960-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNKAR, 2 st, 1960-tal, fanérade i valnöt resp teak, höjd ca 37 resp 32, 140x45 resp 100x35 cm

Smärre bruksslitage

494665

2017-10-22