Marc Chagall efter affisch

Marc Chagall efter affisch
Marc Chagall efter affisch

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARC CHAGALL (1889-1985), efter, "Bonjour Paris", färglitografisk affisch, Sorlier, tryckt hos Mourlot, signerad sten, ca 63x47 cm

494674

2017-10-22