Berndt Wennström Slussen Stockholm

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Trafikplats - Slussen, signerad B.Wennström, olja på duk, ca 81x100 cm

494687

2017-10-29