Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Paret - Slussen, signerad B Wennstöm, färglitografi, EA, ca 80x59 cm
Oramad
494692
2017-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här