Berndt Wennström Slussen Katarina hissen

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Paret - Slussen, signerad B Wennstöm, färglitografi, EA, ca 80x59 cm

Oramad

494692

2017-10-23