Sablitzky oljemålning

Sablitzky oljemålning
Sablitzky oljemålning
Sablitzky oljemålning
Sablitzky oljemålning
Sablitzky oljemålning
Sablitzky oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANZ SABLITZKY (1873-c.1904): Stilleben, signerad F.Sablitzky, olja på duk, ca 39x32 cm

Vågig duk

494696

2017-10-22