Fernandez Arman bronsskulptur

Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur
Fernandez Arman bronsskulptur

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike 1928-2005): Violin, signerad, numrerad 123/150, brons, höjd inklusive stensockel, höjd 28 cm

494709

2017-10-28