Herman Kähler vaser

Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMAN KÄHLER, keramik, 4 dlr, tidigt 1900-tal, glaserat lergods, signerade HAK, höjd ca 21-24

Vissa nagg

494710

2017-10-22