Salongsgrupp Louis XVI stil
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, delvis förgylld, bord i valnöt, besående av: soffa, 2 bergerer, 2 stolar, bord, soffans längd ca 134, sitthöjd 45, bordets mått 72, 90x52 cm
Slitage, sprickor
494717
2017-10-22