Salongsgrupp Louis XVI stil

Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil
Salongsgrupp Louis XVI stil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft, delvis förgylld, bord i valnöt, besående av: soffa, 2 bergerer, 2 stolar, bord, soffans längd ca 134, sitthöjd 45, bordets mått 72, 90x52 cm

Slitage, sprickor

494717

2017-10-22