Oljemålning 1800-tal
2017-10-22
494737
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Tvätterskor, signerad, olja på duk, ca 60x80 cm
ytskador, smutsig