Fåtölj med fotpall GP J Baker

Fåtölj med fotpall GP J Baker
Fåtölj med fotpall GP J Baker
Fåtölj med fotpall GP J Baker
Fåtölj med fotpall GP J Baker
Fåtölj med fotpall GP J Baker
Fåtölj med fotpall GP J Baker
Fåtölj med fotpall GP J Baker
Fåtölj med fotpall GP J Baker
Fåtölj med fotpall GP J Baker
Fåtölj med fotpall GP J Baker

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, klädsel i GP J Bakers "Lotus", kulfötter, sitthöjd ca

Klädsel med skador

494769

2017-10-23