Klubbat för:
700 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, mahogny, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, 9 lådor, dragringar i mässing, skinnklädd skiva, höjd ca 76, 125x62 cm
Slitage, märken
494777
2017-10-23