Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTURER, 2 st ,1800-talets andra hälft, grönpatinerad zink, sockel i svart sten, höjd ca 39 resp 42 cm
Färgbortfall, smärre nagg
494778
2017-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här