Skulpturer 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, 2 st ,1800-talets andra hälft, grönpatinerad zink, sockel i svart sten, höjd ca 39 resp 42 cm

Färgbortfall, smärre nagg

494778

2017-10-23