Fingerborg 18 k guld

Fingerborg 18 k guld
Fingerborg 18 k guld
Fingerborg 18 k guld
Fingerborg 18 k guld
Fingerborg 18 k guld
Fingerborg 18 k guld
Fingerborg 18 k guld
Fingerborg 18 k guld
Fingerborg 18 k guld
Fingerborg 18 k guld
Fingerborg 18 k guld
Fingerborg 18 k guld

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

FINGERBORG, 18 k guld, Carl Johan Grönvall, Stockholm troligen 1860-tal (årsindex otydligt), vikt 2,9 g, originaletui

Bucklor, skador, omfattande bristningar

494788

2017-10-26