Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
FINGERBORG, 18 k guld, Carl Johan Grönvall, Stockholm troligen 1860-tal (årsindex otydligt), vikt 2,9 g, originaletui
Bucklor, skador, omfattande bristningar
494788
2017-10-26