Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, brons samt sten, 1900-tal, art deco-stil, figurin monterad på sockel av onyxmarmor (kalcit), höjd 31 cm
Lättare bruksslitage
494794
2017-10-22