Bordslampa Art deco brons

Bordslampa Art deco brons
Bordslampa Art deco brons
Bordslampa Art deco brons
Bordslampa Art deco brons
Bordslampa Art deco brons
Bordslampa Art deco brons
Bordslampa Art deco brons
Bordslampa Art deco brons

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

BORDSLAMPA, brons samt sten, 1900-tal, art deco-stil, figurin monterad på sockel av onyxmarmor (kalcit), höjd 31 cm

Lättare bruksslitage

494794

2017-10-22