Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, empirestil, för 3 ljus vardera, förgylld och patinerad brons, stam med dekor i form av ringlande orm, höjd 56,5 cm
Ljusmanchetter saknas
494806
2017-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här