Ljusstakar senempire

Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire
Ljusstakar senempire

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och patinerad brons, höjd 24 cm

Senare ljusmanchetter

494808

2017-10-22