Ivan Grünewald oljemålning

Ivan Grünewald oljemålning
Ivan Grünewald oljemålning
Ivan Grünewald oljemålning
Ivan Grünewald oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): Komposition, "Notre Dame" signerad Iván, daterad atergo 75.5, olja på pannå, ca 72x59 cm

494819

2017-10-22