Boijan Lilliehök miniatyrmålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOIJAN LILLIEHÖÖK (1899-1979): Miniatyr, barnporträtt, signerad och daterad Boijan Liliehöök 1939*, måleri på ben, ca 9,5x7,5 cm, monterad i silverram stämplad H&K Linders guldsmedsverkstad, Stockholm 1939
494831
2017-10-23